DMCA.com Protection Status

Momenti kur Florian Marku e mposht Chris Jenkinsin (VIDEO)

Florian Marku ka fituan mecin kundër Chris Jenkins, shkruan RepublikaOnline Ai e fitoi ndeshjen në raundin e tretë, me disa goditje të fuqishme në drejtim të kundërshtarit. “Marku po na habitë edhe neve”, tha ndër të tjera spikeri i ndeshjes.

Published
Categorized as Sport

Florian Marku i rrezikshëm – Fiton meçin në raundin e 4 (VIDEO)

Florian Marku ka fituan mecin kundër Chris Jenkins, shkruan RepublikaOnline Ai e fitoi ndeshjen në raundin e tretë, me disa goditje të fuqishme në drejtim të kundërshtarit. “Marku po na habitë edhe neve”, tha ndër të tjera spikeri i ndeshjes.

Published
Categorized as Sport

Xavi e di përgjigjen e De Jong

De Jong nuk dëshiron të lëvizë nga Camp Nou. Frenkie de Jong nuk do të lërë Barcelonën gjatë verës, raporton Sport. Por, De Jong është I vendosur që të ketë sukeses te Barça dhe s’do të dëgjojë asnjë ofertë gjatë verës. Ai I beson Xavi Hernandezit dhe dëshiron të punojë me të edhe sezonin e… Continue reading Xavi e di përgjigjen e De Jong