DMCA.com Protection Status

U tha se mashtroi dy autosallone me 50 mijë euro, vjen reagimi i Fisnik Sylës (VIDEO)

Ditën e djeshme në media qarkulloi lajmi se Fisnik Syla ka mashtruar dy autosallone ku vlera që ai duhej të paguante dy vetura ishte 50 mijë euro. Veturat e tipit “Audi A6” 4G, prodhimi i 2014 dhe 2015, iu dhanë në mirëbesim Fisnik Sylës, me pretendimin për t’i testuar dhe vozitur për një kohë të… Continue reading U tha se mashtroi dy autosallone me 50 mijë euro, vjen reagimi i Fisnik Sylës (VIDEO)

Published
Categorized as Showbiz

Në ditëlindjen e vjehrrës, Ariana Fejzullahu bëhet me veturë luksoze të vitit 2021 (FOTO)

Gruaja e Ermal Fejzullahut bëhet me veturë luksoze të vitit 2021. Jeta e çiftit Ermal dhe Ariana Fejzullahut vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. E kjo për arsye të luksit që kanë ata në jetën e tyre, shkruan lajmi.net Në rrjete sociale dyshja shpesh herë ndajnë imazhe të shtëpisë, udhëtimeve apo veturave. Ndërsa së… Continue reading Në ditëlindjen e vjehrrës, Ariana Fejzullahu bëhet me veturë luksoze të vitit 2021 (FOTO)

Published
Categorized as Showbiz

Nuk e keni parë kurrë, kjo është Adelina vajza nga martesa e parë e Sabriut (FOTO)

Është publikuar foto e Sabri Fejzullahut me vajzën. Sabri Fejzullahu është ndër këngëtarët me të dashur për publikun shqiptarë. Në vitet e 80-ta, Sabri Fejzullahu ishte ndër tjerash, edhe vullnetar i aksionit të parë punues “Ibër Lepenci” me qendër në Hajvali. Këngëtari e aktori i njohur, në këtë aksion, e kishte marrë me vete edhe… Continue reading Nuk e keni parë kurrë, kjo është Adelina vajza nga martesa e parë e Sabriut (FOTO)

Published
Categorized as Showbiz