DMCA.com Protection Status

SKANDAL: 40% e naftës në Kosovë pas testimit del të jetë e përzier (VIDEO)

Rritja e çmimit të naftës dhe vetë jetës në Kosovë e ka shtyrë emisionin “Kiks Kosova” të kthehet te një temë, e cila diskutohet gjithmonë: CILËSIA E PRODUKTEVE QË BLEJMË! Kiks Kosova ka blerë naftë në disa pika të ndryshme të derivateve në kryeqytet dhe në qytete të tjera të Kosovës dhe më pas i… Continue reading SKANDAL: 40% e naftës në Kosovë pas testimit del të jetë e përzier (VIDEO)

Published
Categorized as Kosove

Policia e Kosovës arreston turkun në Prishtinë, kërkohej nga Moldavia

Policia e Kosovës ka arrestuar sot një shtetas të Turqisë. Burimet e IndeksOnline brenda policisë kanë thënë se shtetasi turk ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar. Ende nuk është publikuar identiteti i tij, por thuhet se i njëjti ishte në përcjellje të autoriteteve vendore. Aktualisht turku ndodhet në njërin prej stacioneve policore duke u intervistuar ndërsa… Continue reading Policia e Kosovës arreston turkun në Prishtinë, kërkohej nga Moldavia

Published
Categorized as Kosove

Xavi e di përgjigjen e De Jong

De Jong nuk dëshiron të lëvizë nga Camp Nou. Frenkie de Jong nuk do të lërë Barcelonën gjatë verës, raporton Sport. Por, De Jong është I vendosur që të ketë sukeses te Barça dhe s’do të dëgjojë asnjë ofertë gjatë verës. Ai I beson Xavi Hernandezit dhe dëshiron të punojë me të edhe sezonin e… Continue reading Xavi e di përgjigjen e De Jong