Home » Sample Page » Ardian Bujupi dhe Ledri Vula sjellin ritme verore me “Gelato”

Ardian Bujupi dhe Ledri Vula sjellin ritme verore me “Gelato”

by REPUBLIKA ONLINE

“Gelato” quhet kënga që ka bërë bashkë Ardian Bujupin dhe Ledri Vulën.

Artistët erdhën me këtë projekt shumë veror, për herë të parë bashkë, njofton Klankosova.tv.

You may also like