Home » Sample Page » 50 Cent performon me simbolin e shqiponjës dykrenare

50 Cent performon me simbolin e shqiponjës dykrenare

by REPUBLIKA ONLINE

Reperi i njohur, 50 Cent është duke mbajtur turneun botëror dhe tani ndodhet në Evropë.

Por, nga performancat e shumta të tij, njëra ka qenë më e veçantë për shqiptarët, përcjell Klankosova.tv.

Gjatë koncertit, reperi i njohur e bëri simbolin e shqiponjës dykrenare, teksa po fliste me një person nga publiku.

Këtë moment e ka publikuar një nga pjesëmarrësit e koncerit:

You may also like