DMCA.com Protection Status

Më e bukur se ti – Episodi 2 – Pjesa 3

Seriali i ri i FOX TV, Better than You, goditi publikun me episodin e tij të parë mbrëmë. Seriali me Cemre Baysel dhe Burak Çelik arriti të tërheqë vëmendjen e publikut që në puntatën e parë. U publikua edhe traileri i episodit të dytë të serialit, i cili ka të bëjë me historinë e komedisë romantike të frerit të plotë.

Episodi i parë i serialit “Better Than You”, me regji të Deniz Koloş dhe skenar të Ayşe Üner Kutlu, u shfaq para publikut pak ditë më parë. Është publikuar edhe traileri i episodit të dytë të serialit, i cili tërhoqi vëmendjen me subjektin dhe kastin e fortë. Ja traileri i Better Than You dhe çfarë ndodhi në episodin e fundit.

Efsun, një dermatologe në Gaziantep, jeton e lumtur në një fermë me të atin. Ajo dëgjon të ëmën, Pervinin, e cila i la 21 vjet më parë dhe dëshiron të shohë vajzën e saj për herë të fundit.

Ai dërgon një shofer të quajtur Pervin Kaan, një kirurg plastik i famshëm, në Gaziantep për të hequr Efsun.

Duke ardhur në Stamboll, Efsun ndeshet me një surprizë të papritur dhe as nëna e as shoferi që e solli nuk e thonë të vërtetën. Stambolli, në të cilin ai erdhi për një ditë, do të ndryshojë jetën e Efsunit në mënyrë të pakthyeshme.

opsion 1:

opsion 2: