DMCA.com Protection Status

Njihuni me rejën e Mihrijes dhe Naimit përmes setit fotografik (FOTO)

Ditët që lamë pas, familja Abazi pati festë.

Këngëtarët e njohur Naim e Mihrije fejuan ‘hastretin’ e tyre, Platorin.

Ceremonia erdhi si befasi për faktin që si lidhja ashtu edhe e gjithë përgatitja për eventin u mbajt goxha mirë ‘fshehur’.

Platori dhe Tringa janë prej kohësh në një lidhje e cila u shënua e festua në mënyrën më të mirë të mundshme përmes ahengut mbrëmë.

Pasi mbaroi festa, me të zbardhur dita, Naimi dhe Mihrija i janë kthyer rrjeteve sociale me ç’rast kanë ndarë me opinionin setin e parë të fotografive të çiftit, realizuar për fejesën e tyre.

Shkrepjet e para publike të çiftit, në vijim.