DMCA.com Protection Status

Gold Ag publikon këngën “Top tu baft pushka” (VIDEO)

Këngëtari i mirënjohur i estrades shqiptare Arian Agushi, i njohur edhe me emrin artistik Gold AG, ka publikuar këngën e re, shkruan RepublikaOnline

Ai këtë këngë e publikoi me rastin e 24 vjetorin e rënjes së d ëshmorëve Selmon Dukaj, Ahmet Baqaj e Rexhep Mazrekaj.

Kënga u pëlqye dhe u mirëprit nga dëgjuesit.

Agushi së fundi ishte pjesë e një emisioni në Kosovë, ku për temë kishin tekstin e këngëve dhe dallimin e tyre me realitetin pas ngjarjes tragjike në Ferizaj./RepublikaOnline