DMCA.com Protection Status

Filmoi nusen e djalit në krevat me dashnorin, vjen reagimi i vjehrrës (VIDEO)

T radhëtia është ende një nga problemet e familjeve të ditëve të sotme, megjithatë, ky fenomen, me kalimin e viteve nuk bën më aq shumë çudi në shoqëri.

Së fundmi në redaksinë e JOQ ALBANIA, ka mbërritur rasti i një gruaje nga Librazhdi, e cila është kapur mat nga vjehrri dhe vjehrra teksa ishte në momente i ntime me të dashurin e saj, ndërsa bashkëshorti ishte emigrant.

Mësohet se gruaja e ka njohur të dashurin në rrjetet sociale dhe e ka futur në shtëpi. Vjehrri dhe vjehrra e kanë kuptuar që nusja e tyre po i t radhëtonte djalin dhe kanë pritur që ta kapin në flagrancë. Ata kanë njoftuar edhe të afërm të tjerë të tyre, teksa shihen me shkopinj në duar dhe k ërcënojnë nusen.

Ndërkohë, i dashuri, shihet gjysmë i zh veshur dhe dëgjohet të thotë “nuk dija gjë për Zotin”.

Gruaja e zh veshur u lutet e frikësuar që të mos i bëjën gjë, por është shumë e vështirë që vjehrri të përmbahet. Ndërkohë, vjehrra zotohet se këto pamje do i shkojnë djalit të saj emigrant. Burime për JOQ ALBANIA bëjnë me dije se këto pamje janë edhe në komisariatin e Librazhdit.

Emisioni “Piranjat” në Abc i moderuar nga Arilena Ara dhe Florian Binaj ka trajtuar këtë të martë historinë e rëndë të Librazhdit ku vjehrri dhe vjehrra dhu nojnë psikologjikisht nusen e tyre që e kapën duke iu t radhtuar djalin dhe më pas i bëjën publike videon.

“Piranja” Lediona Xheladinaj ka shkuar në Togëz të Librazhdit për të pyetur vjehrrën se si ndihet për atë që bëri, kur vetë ajo ka përballë tashmë një kamer.

Vjehrra pas shumë insistimeve pranon se është bërë pishman për veprimin që bëri.

Për më shumë ndiqni videon: