DMCA.com Protection Status

15-vjeçarja nga Obiliqi pIagos shokun e klasës (VIDEO)

Një e mitur është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 24 orë, nën dyshimet se ka th erë me th ikë një 15-vjeçar dje në sheshin e Obiliqit.

Sipas policisë viktimës i janë shkaktuar Iëndime të lehta trupore.

Rasti është hapur si “Iëndim i lehtë trupor”.

Njoftimi i plotë i policisë:

Obiliq 30.05.2022 – 11:30. Është arrestuar e dyshuara femër kosovare pasi që pas ka suImuar fizikisht me th ikë të miturin, viktimën mashkull kosovar, të cilit i ka shkaktuar Iëndime të lehta trupore.

Viktimës iu është ofruar trajtim mjekësor. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit e dyshuara pas intervistimit është dërguar në mbajtje për 24 orë.