DMCA.com Protection Status

Reagon nusja që u kap me dashnorin nga “vjehrria” (VIDEO)

Video e saj u bë virale kudo në rrjet. E kemi fjalën për nusen në Librazhd që u kap nga prindërit e bashkëshortit duke tradhtuar të shoqin, që prej 2 vitesh jetonte në Gjermani.

E ftuar në emisionin “Me Zemër të Hapur” të gazetares dhe autores Evis Ahmeti, e reja, tregoi detaje nga momenti kur u zbulua e vërteta. Ajo pretendon se e kanë d roguar dhe se nuk e dinë se çfarë ndodhi atë natë.

E reja nënvizon se ka dhimbje trupi dhe pas ngjarjes përfundoi në spital.

“Atë natë unë kam fjet gjumë, ata nuk e di, më d roguan se di ç’më kishin fut. Çelësin e kanë lënë jashtë. Kishin çelës të vetin ata. Unë konsumova darkë me ta. Unë më merreshin mend atë natë, nuk e di ç’më ndodhi. Atë natë shkova në spital, më vendosën oksigjen, kam ende dhimbje”, tha e reja.