DMCA.com Protection Status

E rëndë: Vdes vogëlushja kosovare (FOTO)

Vogëlushja Hata Lahu nga Mitrovica ka vdekur.

Lajmin për vdekjen e saj e ka dhënë prindi i saj.

Varrimi i saj u bë sot në ora 13:00.

Njoftimi i plotë:

Te Allahut jemi edhe tek Ai do te kthehemi! Me dhimbje dhe pikellim te thell ju njoftoj se vajza ime Hata Lahi ka ndrruar jete, varrimi do te behet sot (29.05.2022) ne ora 13:00 me dreke.