DMCA.com Protection Status

“Ma ke kallë zemrën”, postimi prekës i reperit kosovar për vrasjen e “Strelles” (FOTO)

Mbrëmë në orët e vona ka ndodhur një përIeshje me a rmë z jarri në Ferizaj. Nga të shtënat i vdekur ka mbetur një person, si dhe një tjetër është pIagosur nga policia.

Sipas raportimeve i vrarë mbeti G. H, i njohur me nofkën Strella.

Ndërsa i dyshuari është vëllai i reperit Buta, Qëndrim Januzi i njohur me nofkën ‘RIFA’.

Lidhur me rastin ka reguar edhe reperi kosovar ‘Fuego’ ku ka shprehur ngushellime.

“Vlla spo muj me besu. Inshalla ne xhenet bro ma ke kall zemren, ki me na mungu gjithe Strella jone…”, ka shkruar Fuego.