DMCA.com Protection Status

“Kur e kam parë vëllanë tim të therur para fytyrës”, Buta dikur tregoi të kaluarën problematike të vëllait të tij

Në orët e vona të 28 majit, ka ndodhur një përleshje me armë zjarri në Ferizaj. Nga të shtënat i vdekur ka mbetur një person, si dhe një tjetër është pIagosur nga policia, shkruan Insajderi

Insajderi sot raportoi ekskluzivisht për detajet nga kjo v rasje, ku i v rarë mbeti Gazmend Hyseni ose i njohur si Strella dhe dorasi ishte Qendrim Januzi, vëllau i reperit kosovar Buta.

Pasi gjujati me armë në drejtim të Hysenit, Januzaj u pIagos nga një polic civil i ndodhur në vendin e ngjarjes rastësisht.

Por, kjo nuk është hera e parë që Januzaj përfshihet në konflikte, këtë e kishte konfirmuar edhe reper Buta në një intervistë.

“Ka plot momente të trishta, ndoshta më së shumti është kur e kam parë vëllanë tim të therur para fytyrës. Është një gjë që nuk harrohet, është shumë e trishtë”, ka treguar ai duke shtuar se nuk shtanget në situata të tilla”, kishte thënë Buta në emisionin “ShowRoom me Gentën”