DMCA.com Protection Status

Koha kur Fero kërcënonte Butën në shpin të viktimës që u vra (VIDEO)

30-vjeçari Gazmend Hyseni i njohur me nofkën “Strella” mbeti i vrarë në mesnatën e së shtunës në Ferizaj. Dyshohet se dorasi ishte vëllau i reperit Buta dhe mik nga fëmijëria me Strellën, shkruan Insajderi.

Pas raportimit të Insajderit se Strella kishte miqësi me Feron, kjo pas prishjes së raporteve me Butën, Insajderi ka siguruar edhe një video në të cilën Fero kërcënon Butën i cili vjen nga Ferizaj

Ai në video thotë se nuk ka nevojë të shkojë në Ferizaj, dhe Strellës i bënë të fala.

“Une skom nevojë me shku në Ferizaj, ngom ngom ngom, e përshëndes Strellën, Strella- Ferizaj”,