DMCA.com Protection Status

I dyshurai për vrasjen në Ferizaj është vëllau i reperit “Buta” (FOTO)

Sot në orët e hershme të mengjesit pas një përplasje me a rmë z jarri ka mbetur i vdekur Gazmend Hyseni nga Ferizaj, shkruan RepublikaOnline

E i dyshuar kryesor për v rasjen e tij është Qendrim Jonuzi, vëllau i reperit të njohur kosovar Betim Jonuzaj, i njohur ndryshe edhe si “Buta”.

Ngjarja ka ndodhur sot në orët e hershme të mengjesit në rrugën “Rexhep Bislimi” në Ferizaj.

Ndërsa sipas raportit të policisë, viktima ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes.

Ndërsa i dyshuari u përpIas edhe me policinë, gjë që rezultoi me pIagosjen e tij nga zyrtarët civil të policisë.

Qendrim Jonuzi është jasht rrezikut për jetë dhe po merr tretman në QKUK./Republika Online