DMCA.com Protection Status

Gjuajtje me armë në Ferizaj, një person i vrarë dhe një i pIagosur (VIDEO)

Një gjuajtje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmë në orët e vona.

Dyshohet se një person si pasojë e të sh tënave ka humbur jetën.

Kurse dyshohet se edhe një person ka mbetur i plagosur

IndeksOnline ka pyetur Policinë e Kosovës por ende nuk kanë kthyer përgjigje./IndeksOnline/

IndeksOnline raportoi për një gj uajtje me a rmë në komunën e Ferizaj në orët e vona të natës së kaluar.

IndeksOnline mëson se si pasojë e të sh tënave me armë zjarri një person ka mbetur i v rarë dhe një tjetër i pIagosur.

IndeksOnline ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes.

Në video shihet një i ri me plagë në trup duke pritur që të arrij autoambulanca.

Përreth ka një numër të madh të qytetarëve të shqetësuar për ndodhinë.

Policia e Kosovës ende nuk ka dhënë ndonjë informatë zyrtare për këtë rast./IndeksOnline/