DMCA.com Protection Status

E dhimbshme: Ky është i riu që vdiq sot, la pas vetes gruan dhe 4 fëmijë (FOTO)

I ndjeri Petrit Januzi la pas gruan dhe 4 fëmijët e tij, ishte përkrahës i madh i Torcidës dhe Trepçës

Vdekja e të riut nga Mitrovica, Petrit Januzi, ka mërzitur shumë familjarët dhe shoqërinë e tij.

Ai gëzonte një repekt të madh në mesin e shoqërisë dhe familjarëve të tij, shkruan Jepi zë.

Petriti ishte një përkrahës i madh i klubeve mitrovicase dhe i Torcidës, poashtu ai e donte shumë ngjitjen dhe ecjen nëpër majat e vendit tonë.

Kjo vdekje e rëndë e ka mërzitur fortë edhe vëllaun e tij, Arjanit Januzi i njohur si Nitti Bronx, përcjell jepi zë, i cili ka njoftuar se i ndjeri kishte ndërruar jetë në orët e hershme të mëngjesit.

Postimi i plotë nga Arjanit Januzi:

Të Allahut jemi dhe tek Allahu do te kthehemi,

Allahu të mshiroft o Vllau Jem, Sot ni pjes e jemja shkoj me ty🥲, Dhimtën tane ka me bajt deri tjom gjall Allahu na takoft në Xhehnnet! aty ku nuk ka me pas ma kurr ndajme

Ju njoftojme se i dashuri yne Petrit Musa Januzi ndrroje jete sot ne oret e hershme te mengjesit.

Per ceremonin e vorrimit ju njoftojme me kohe.