DMCA.com Protection Status

Një person vret vëllain dhe babain në Mitrovicë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot, në orët e mëngjesit në Mitrovicë të Veriut, ku pas një përleshje mes vëllezërve, njëri prej tyre ka v rarë vëllain dhe babain, raporton Gazeta Sinjali.

Korrespodenti i Sinjalit nga Veriu ka njoftuar se gjithçka ndodhi pas një mosmarrëveshje në familje, ku një person dyshohet se fillimisht ka v rarë me armë vëllain e tij dhe ka pIagosur babain.

Por si pasojë e lëndimeve të marra nga arma tashmë edhe babai i pIagosur ka humbur jetën.