DMCA.com Protection Status

Ky është i riu që i mori jetën vëllaut dhe babait në Mitrovicë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në një familje në veri të Mitrovicës, ku një person ka v rarë me a rmë vëllain binjak dhe babain e tij, avokatin Milan Bigovic, raporton Gazeta Sinjali.

Burimet e Sinjalit kanë bërë të ditur se i dyshuari që tashmë ka rënë në prangat e Policisë për këtë v rasje të dyfishtë është Marko Bigovic, 29-vjeçar.

I riu dyshohet se v rau vëllain dhe babain pas një mosmarrëveshje në familje.

Sipas informatave të para, i njëjti është përdorues i na rkotikëve.