DMCA.com Protection Status

Sot i jepet lamtumira voglushit 12 vjeçar që vdiq dje

Sot në ora 17:00 në varrezat e fshatit Beçuk të Komunës së Vushtrrisë bëhet varrimi i voglushit 12 vjeçar Faris Murati.

Ai ishte nxënës i klasës së gjashtë i SHFMU “Liria” në Stroc, raporton VushtrriaPress.

Farisi është konsideruar si djalë i mirë, i hareshëm dhe përplot jetë, kishte pasion futbollin.

Ai u nda nga jeta dje aksidentalisht në shtëpinë e tij.