DMCA.com Protection Status

Vdes në moshë të re mërgimtari nga Kosova, ishte djalë hastreti (FOTO)

Pas një sëmundje të shkurtër ka ndërruar jetë në moshën 28 vjeçare, Fidan Rrecaj, nga fshati Llaushë i Komunës së Skenderajt me banim në Australi.

Lajmin për vdekjen e Fidanit e ka dhënë kushëriri i tij, Visari, nëpërmjetë rrjetit social “Facebook.

Njoftimi i plotë:

I trishtë dhe shumë i hidhur lajmi që pranuam nga Australia, për vdekjen kaq të hershme të kusheririt Fidan Rrecaj, na kepute shpirtin dhe na bëra zemrat copë copë
Shpirti yt i njomë u prehtë në paq
I përjetshëm kujtimi për ty