DMCA.com Protection Status

E rëndë: Dy të rinjët ishin shokë mes vete, vdiqën brenda dy jave (VIDEO)

Nuk kanë kaluar as dy javë prej kur Faton Haxhaj ia dha lamtumirën shokut të tij Fatos Zekollit nga Bllaca e Suharekës, që humbi jetën aksidentalisht në vendin e punës në Pejë

E xhaxhai i këtij të fundit nuk e kishte paramenduar kurr se këtë të marte do ta pëcjellnin për në banesën e fundit 26 vjecarin nga Grejkovci i cili vdiq tragjikisht në ditën e Bajramit në shtëpinë e tij.

Xhaxhai i Fatosit tashmë të ndjerë tregon se ishte në varrimin e tij dhe se këta të dy ishin shokë mes vete

Për më shumë ndiqni videon më poshtë: