DMCA.com Protection Status

E rëndë: Nëna shqiptare e lindi dhe e futi në valixhe, humb jetën foshnja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur së fundmi në Korçë. Mësohet se një grua ka lindur dhe fëmijën e ka futur në një valixhe. Fëmija i sapolindur ka ndërruar jetë brenda valixhes ndërsa ngjajrja e rëndë raportohet të ketë ndodhur në lagjen 15 të Korçës. Gruaja që ka sjellë në jetë fëmijën jeton e vetme dhe ka probleme të shëndetit mendor.