DMCA.com Protection Status

Pamje nga vendi ku polici pIagosi dy persona te Liqeni i Badovcit (FOTO)

Pak më parë u raporta për pIagosje në fshatin Mramor të Prishtinës, saktësisht te Liqeni i Badovcit.

Burime të Indeksonline kanë dhënë detaje të tjera nga rasti, ku dy persona janë pIagosur.

Aty pati shkëmbim zjarri mes një polici dhe dy personave që ndodheshin në një motoçikletë.

Kështu, nga të shtënat e armës së policit, kanë mbetur të pIagosur dy personat që ishin në motoçikletën në lëvizje.

Burime tona pohojnë se njëri është pIagosur me 4 pIumba kurse tjetri me dy.

Po ashtu në vendin e ngjarjes është konfiskuar arma 10mm.