DMCA.com Protection Status

E dhimbshme: Vdes polici nga Drenica, bie në bunar (FOTO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në fshatin Gradicë të komunës së Drenasit, ku një zyrtar policor ka humbur jetën pasi ra në një bunar.

Burimet e Gazetës Sinjali bëjnë të ditur se polici që vdiq tragjikisht është Xh.Muja.

Sipas burimeve, Muja ishte larguar sot nga shtëpia rreth orës 11:00 dhe nuk është kthyer më.