DMCA.com Protection Status

Biznesmen i njohur – Ky është vëllau tjetër që mbeti i pIagosur nga tragjedia në Klinë (FOTO)

Një v rasje e rëndë ka tronditur sonte qytetin e Klinës.

Derisa një familje ishte duke ngrënë iftar në një nga restaurantet e qytetit, dy anëtarë të saj pësuan në parkingun e restaurantit.

Njëri nga ta u pIagos, ndërsa tjetri nuk u mbijetoi pIagëve të marra.

Lidhur me v rasjen e 23 vjeçarit, Fazli Hoxha dhe pIagosjes së vëllait të tij, Mahmutit, Policia në Pejë konfirmoi më herët për Indeksonline se 5 persona janë arrestuar.

“Tre persona janë arrestuar që dyshohet se janë të involvuar në rast dhe dy të tjerë janë shoqëruar”, tha për Indeksonline Fadil Gashi zëdhënës i Policisë për rajonin e Pejës.

Burime të Indeksonline bëjnë me dije se A.Gashi është personi i dyshuar për v rasjen në Klinë.

Ai është nga fshati Sferrk i Klinës.

Viktima e sulmit: Fazli Hoxha


I pIagosuri: Mahmut Hoxha