DMCA.com Protection Status

Foto të rralla të Ramush Haradinajt nga martesa me Anitën (FOTO)

Është publikuar një foto e rrallë e ish-kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj me bashkëshorten e tij Anita në ditën e dasmës.

Ata u njohën gjatë punës para shumë viteve. Anita në atë kohë punonte në Radio Kosova dhe Ramush Haradinaj kishte shkuar atje për një intervistë.

Dashurinë e lindur në studion e një televizioni e kurorëzuan në martesë e krijuan një familje të bukur.

Bashkëshortja e Haradinajt, Anita ka treguar me se dasma e tyre ishte organizuar në Gllogjan.