DMCA.com Protection Status

E mbani mend Lalushin? Gruaja e tij qenka një bukuroshe e vërtetë (FOTO)

A e mbani mend humoristin Lalushin, i cili argëtonte të gjithë me humorin e tij?

Aktorin e njohur Lalushin, thuajse e njohim të gjithë. Ai shpeshë herën na ka bërë të qeshim me lotë me skeqet e tija interesante.

Emri i vërtetë i Lalushit është Ganimet Bytyqi dhe vjen nga fshati Llapushnik i Drenasit.

Lalushi, është i martuar dhe ka disa fëmijë. Ai i martuar është me Arta Istogu.