DMCA.com Protection Status

Ngjarje e rëndë në Zllakuqan të Klinës

Një person është v rarë mbrëmjen e sotme në Zllakuqan të Klinës.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Fadil Gashi, teksa ka njoftuar se rasti ka ndodhur rreth orës 18:20.

“Viktima është plagosur me armë dhe është dërguar në Emergjencën e Pejës, por pas pak kohësh mjeku kujdestar ka konfirmuar vdekjen e tij. I dyshuari është në kërkim. Policia menjëherë ka arritur që t’i arrestojë 3 persona që dyshohet se janë të involvuar në rastin”, ka thënë Gashi. /Telegrafi

foto ilustrim