DMCA.com Protection Status

Kosovarit i digjet një shumë e parave, publikon videon dhe kërkon ndihmë (VIDEO)

Një kosovari i janë djegur një shumë e të hollave.

Lajmin e ka bërë vet të ditur ai në grupin e Facebook ‘Network Prishtina’.

Ai ka publikuar videon e parave të djegura dhe ka pyetur anëtarët e grupit nëse mund t’i ndihmojnë.

“A keni naj ide qysh mundem me ba naj zgjidhje per kto pare tdemtume ikom pyt do menagjera tbankav ama smkan jep najfar pergjigjje per me ban zgjidhje a keni naj ide ku muj mu drejtu”, ka shkruar ai.

Në video shihet se aty kartmonedha të djegura në vlerë prej 100, 50 dhe 20 euro./Express