DMCA.com Protection Status

Nëna e vërtetë e Vllëzërve Mziu shfaqet për herë të parë live në emision, ja çfar ju thot! (VIDEO)

Vëllëzërit Mziu ishin mysafir këtë të diele në Kojshia Show, shkruan InfoKosova.

Ata u emocionuan shumë kur në emision në një video u shfaqet Nëna tyre!

Ndiqeni minuten e 38.40 dhe shikojeni se çfar ju thot Nëna atyre./InfoKosova/

Tregu muzikor kosovar është i njohur me nepotizëm, ku pothuajse nuk ka familje që nuk e ka dikë këngëtarë/e, madje disa familje kanë më shumë se një këngëtare.

E në këtë listë hyjnë Vëllezërit Mziu të cilët janë 5 vëllezër dhe që të pestit këndojnë sikurse Motrat Mustafa apo Shkurta e Shyhretja me fëmijë e me reja që ia thonë këngës!

Vërtetë jemi popull i hareshëm, siç thoshin të moshuarit, veç kënga mangush se krejt punët në dyzen i kena!

Shiko Videon: