DMCA.com Protection Status

Rita Haziri këndon LIVE, dëshpëron me zërin (VIDEO)

Këngëtarja kosovare Rita Haziri, është mjaftë e kërkuar për ahengje familjare.

Së fundmi mori pjesë në një dasmë, ku prezentë ishte edhe i dashuri i saj, Fidani, me të cilin kanë sjellë shumë bashkëpunime, shkruan Indeksonline.

Ashtu siç këndojnë shumica, edhe Rita provojë të këndojë ‘live’ një projekt muzikor, por nuk i shkoi aq mirë.

Ajo la shumë për t’u dëshiruar dhe video ku ajo këndoi u bë virale në rrjetet sociale duke u komentuar negativisht për zërin i cili dallon shumë nga këngët që jemi mësuar t’ia dëgjojmë./Indeksonline/