DMCA.com Protection Status

Aksident i rëndë në Malishevë, dyshohet për të vdekur (VIDEO)

Një aksident trafiku tejet i rëndë ka ndodhur sot në Kijevë të Malishevës, njofton GazetaDemos.

Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura të cilat nga pamjet e publikuara janë shkatëruarr pothuajse krejtësisht.

Sipas dëshmitarëve për momentin dyshohet për dy të vdekur.

Policia dhe ekipet mjekësore kanë dal në vendin e ngjarjes.

GazetaDemos është në pritje të një përgjigje nga Policia e Kosovës.

Kujdes, pamjet janë shqetësuese: