DMCA.com Protection Status

Në ditën e lindjes, Albin Kurti merr këtë vendim

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, mbush sot 47 vjet.

Me rastin e kësaj dite, Kurti ka ndryshuar sot fotografinë e profilit në rrjetin social Facebook, njofton Klankosova.tv.

Imazhi i ri, brenda pak minutash ka marrë mijëra pëlqime dhe mbi 500 komente.