DMCA.com Protection Status

S’u pajtuan për 25 euro, gruaja e bën për spital burrin me “resho” e bisht fshese

Një pIagë në kokë 45 vjeçarit, N.R nga Shiroka e Suharekës ia shkaktoi gruaja e tij.

Pa dashur të prononcohet para kamerës ky tregon se bashkëshortja e sulmoi pas një debati për harxhimin e 25 eurove që nisi për shkak të kushteve të rënda financiare në familje, njofton Klan Kosova.

38 vjeçarja fillimisht atë e goditi me bisht të fshesës dhe më pas me furnelë, që në popull njihet me emrin sllav, reshov, njofton Klan Kosova.

Për trajtimin e pIagëve të marra, viktima u dërgua në emergjencën e Suharekës.