DMCA.com Protection Status

Avioni serb bën xhiro mbi qiellin e Kosovës (VIDEO)

Sot një avion nga Beogradi ka bërë xhiro në hapësirën ajrore të Kosovës dhe ka ateruar po në Beograd.

Në aplikacionin “Flight Radar 24” shihet se, avioni “YU-BTC” nga Beogradi për më shumë se dy orë ka fluturuar mbi qiellin e Kosovës, raporton Indeksonline.

Në pamje shohim të gjithë lëvizjen interesante të avionit, por që mbetet e paqartë arsyeja e kësaj.