DMCA.com Protection Status

Njesia speciale ROSU ‘arreston’ moderatorin live në emision! (VIDEO)

Listohet në mesin e emisioneve më të shikuara shqiptare dhe që numëron mijëra klikime në YouTube, shkruan OnAir

Nuk e keni shumë të vështirë për ta kuptuar që po flasim për formatin televiziv “Kojshia Show” sepse për kohë rekord ka arritur të komentohet gjatë.

Madje kësaj radhe do ju tregojmë një nga ngjarjet më interesante brenda minutazhes së emisionit të suksesshëm.

Për të kuptuar arsyen shikojeni videon e listuar më poshtë/OnAir.