DMCA.com Protection Status

Avioni serb bën xhiro mbi qiellin e Kosovës, lëvizjet interesante! (VIDEO)

Sot një avion nga Beogradi ka bërë xhiro në hapësirën ajrore të Kosovës dhe ka ateruar po në Beograd.

Në aplikacionin “Flight Radar 24” shihet se, avioni “YU-BTC” nga Beogradi për më shumë se dy orë ka fluturuar mbi qiellin e Kosovës, raporton Indeksonline.

Në pamje shohim të gjithë lëvizjen interesante të avionit, por që mbetet e paqartë arsyeja e kësaj.