DMCA.com Protection Status

Xavi e di përgjigjen e De Jong

De Jong nuk dëshiron të lëvizë nga Camp Nou.

Frenkie de Jong nuk do të lërë Barcelonën gjatë verës, raporton Sport.

Por, De Jong është I vendosur që të ketë sukeses te Barça dhe s’do të dëgjojë asnjë ofertë gjatë verës.

Ai I beson Xavi Hernandezit dhe dëshiron të punojë me të edhe sezonin e ardhshëm.